5 czerwca 2011

Cierpliwość jest cnotą

PISZĘ DO WAS Z NIEZWYKŁĄ WIADOMOŚCIĄ. OTÓŻ, PO WIELU TRUDACH, OGROMNYM STRESIE, BEZSENNYCH, WEEKENDOWYCH NOCACH I CAŁKOWITYM POŚWIĘCENIU SWOJEJ INTELIGENCJI NA MYŚLENIE DOSZŁAM DO TEGO WŁAŚNIE ETAPU!
PROSZĘ O OKLASKI, BO OTO WŁAŚNIE NAPISAŁAM 1 0 0 STRONĘ ANGELUS!!!
CIESZYĆ SIĘ, ROBACZKI, BO JESZCZE 20 STR0N I BĘDĘ MIAŁA SWOJĄ WYZNACZONĄ, MINIMALNĄ LICZBĘ STRON, A WTEDY POZOSTANIE TYLKO MYŚLENIE, CZY DOPISAĆ COŚ JESZCZE, CZY OD RAZU DO WYDAWNICTWA!
HURAAAA JAAAAAAAA!

3 komentarze:


 1. Hello my sweet friend, congratulations, very good your blog. I am Speaker from Argentina and I invite you to listen to the best romantic ballads in the world with my voice and my blog. From Saturday, May 4th I'll do a tribute to Romania and Poland. I hope that your visit.
  A warm hello to you.
  Beto, from Rosario, Argentina.
  http://baladasmp3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. To super . ! ;D Mam nadzieję, że szybko uda ci się dopisać resztę i że nie będziemy musieli czekać długo na premierę . ;D
  Życzę weny i trzymam kciuki . ;* ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i oby tak dalej :D Dlaczego ja nie mogę się w sobie tak zebrać, żeby już napisać? :D Ja też mam nadzieje, że nie. Aniu powiedz mi gdzie wydajesz 'Angelus'a'? Mam nadzieje, że nie w Radwanie. Choć nie wiem czy umowa z nimi nie zobowiązała cię do wydawania w ich wydawnictwie. Ja bym była pewna, że spokojnie mogłabyś wysłać fragment do otwarte(dobry grafik, książki tego wydw. pojawiają się w empiku) lub W.A.B :) Chyba, że przeoczyłam jakiś post, gdzie pisałaś już nazwę wydawnictwa :P Jestem dziś strasznie zakręcona. Czekam na post, w którym oświadczysz, że już wysłałaś do wydawnictwa :D

  OdpowiedzUsuń