2 sierpnia 2012

Off-White

Witam :*

Dzisiaj będzie coś nowego :)
Chciałabym wam polecić świetny komiks. Nie jest oficjalnie wydany, lecz jego autorki udostępniają go na swojej stronie internetowej.
Zapoznajcie się.
Uwaga: Komiks tylko w wersji angielskiej xD

Wystarczy klikną obrazek!

4 komentarze:

 1. Hej Ania! :) Rozmawiałam ostatnio z kolegą z wydawnictwa, i mamy do Ciebie takie pytanie. Czy obecnie należą Ci się od Radwana jakieś pieniądze? z wadium, albo honorarium? Bo i on i ja mamy z tym problem od dłuższego czasu, kontakt zerowy, kasy ani widu, ani słychu, forum nie działa, nie wiadomo co z innymi autorami i zastanawiamy się jak to działa w przypadku innych osób...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kiepsko szła sprzedaż, więc ogólnie nie dostaję honorarium. Jeśli w danym miesiącu pieniądze ze sprzedaży nie przekroczą 200 zł, wtedy to się przekłada na następny miesiąc.
   Zero kontaktu? Hmm... to strasznie dziwne.
   Może mają jakiś problem w redakcji. Szczerze, nic o tym nie wiem.

   Usuń
  2. Wiem, że się przekłada, ale pytam czy juz Ci się coś należy, bo chciałam wiedzieć, czy też masz problem z odzyskaniem kasy.
   Żaden problem w redakcji, jeśli kilkanaście osób ma te same trudności, a oni zwyczajnie nie odpowiadają, to coś jest nie tak. Teraz padło jeszcze forum, zakładam, że to dlatego, że ludzie tam dyskutowali kto jeszcze nie może sie doprosić o pieniądze. No nic, w takim razie musimy działać sami ;)

   Usuń
  3. Nie, ja już nie mam nic do odzyskania, poza tym ostatnio w ogóle nie wchodziłam na Radwan.

   Usuń