8 maja 2012

Bez śladu

Witajcie!

Skoro pani grafik ma "zacięcie", to wedle wcześniejszych planów mam trochę czasu na wymyślenie własnej okładki, co też zrobiłam dzisiaj po powrocie z miasta. Nie jestem jednak pewna, czy jest odpowiednia. Dla potwierdzenia wymiarów wysłałam projekt do graficzki, ale do momentu, aż wyrazi opinię na jej temat, to pokazuję projekt wam.
W końcu to wy, jeśli zechcecie, kupicie egzemplarz w Empiku


Oto twój mojej chorej wyobraźni  
(Kosmiczny, no nie?) :D
Wyraźcie opinię pod postem w formie komentarza.

PS. Ta okładka nie jest wersją OSTATECZNĄKiedy graficzka skończy swój projekt, wtedy jeszcze zdecyduję, który wchodzi na official.

Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Mnie osobiście strasznie podobała się ta okładka z piórami. Ta też jest taka eteryczna i ładna, jednak zrobiłabym coś tak bardziej tajemniczo :D Np. samo oko niebieskie plus troszkę niebieskiego kolorku, a z tyłu jakby kawałek skrzydła. Nie pojechałam za bardzo :D? Myślę, że to bardzo przyciągnęłoby uwagę. No i nie żebym się czepiała, ale czy umieszczanie siebie na okładce nie byłoby troszkę źle widziane i odbierane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś Ula Cicha podała mi blog autorki, która na serii swoich książek miała swoje zdjęcia na okładkach. :D

   Usuń
  2. Ja Ci coś takiego pokazywałam? Przypomnij mi, bo nie pamiętam!! :D Na mojej okładce jest koleżanka, a ludzie mówili, że lepiej by było gdybym ja na niej była, więc każdy mówi inaczej i nie ma tym co sie kierować:) Ale ja bym zrobiła fikuśniejszą czcionkę:)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Tak, pokazywałaś mi bloga. W tej książce jest jakąś tajną agentką, czy coś takiego. Mówiłaś że mało znane, ale fajne książki pisze :D Przepraszam, ale nie pamiętam autorki ani tytułów :P

   Usuń
 2. Zgodzę się z Alex - okładka z piórami była świetna! Osobiście podobała mi się ta delikatność, która przyciągała wzrok. Ta również jest niezła, chociaż wyobrażałam ją sobie w bardziej... jasnych kolorach? :)
  -PMB

  OdpowiedzUsuń